Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca Klienta Biznesowego w Zachodniopomorskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca Klienta Biznesowego w Zachodniopomorskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca Klienta Biznesowego w Zachodniopomorskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca Klienta Biznesowego na obszarach Zachodniopomorskie

Jak widać na wykresie, w Zachodniopomorskie największą ilość wakatów zawodu Doradca Klienta Biznesowego otwarcie w Wałcz . Na drugim miejscu - Chojna, a na trzecim - Drawsko Pomorskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Zachodniopomorskie

Wśród podobnych zawodach Zachodniopomorskie jest uważany za najlepiej opłacaną Księgowa, Księgowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3000 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Ds Pożyczek  z pensją 2850 zł, a trzeci - Doradca Klienta z pensją 2000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.